What to visit in Latvia on a trip? Unconventional seaside recreation

What to visit in Latvia on a trip? So we load our suitcases, hear our horse and drive to Latvia.


  Probably the most traveled traveler has a question, so what can you see on your trip in Latvia? So we load our suitcases, hear our horse and travel to Latvia. Direction Melnsils town, Latvia, right near Kolka horn.

  Tikriausiai daugeliui iškils klausimas, nu ką gi galima pamatyti kažkokiame Latvijos kaime. Tiesa pamatyti apart Rygos įlankos ir Kolkos rago tikrai nėra ko. Bet galima pagyventi „bačkoje” :). Kam atsibodo viežbučiai kur viskas įskaičiuota, tikrai bus geras laiko praleidimas. Pasiimkite maisto, gėrimų, degtukų ir į kelionę. Malkų maisto ruošimui bus galima nusipirkti vietoje, didžiulis krepšys kainuoja 3 eurus. Tik atminkite, kad gyvensite be elektros, be dujų ir kitų būtinų civilizacijos išradimų. Gyvensite statinės pavidalo namuke ant jūros kranto. Maistą teks gamintis ant laužo, arbatą ar kavą taip pat virsitės ant laužo. Nu jei baigsis kantrybė tai kavos galėsite užsiplikyti registratūroje, o pavalgyti šalia esančioje kavinėje, beje alus kavinėje kainuoja 5 eurus. Bet jei tikitės, kad tai pigiai kainuos, labai klystate. Mes važiavome dviese, bet nuomavėmės keturvietę statinę, tai viena naktis kainavo 65 eurus.

When we got fed up with shashliks and grilled sausages, we decided to try a traditional Latvian dish, beans with meat. I will not lie, really delicious was 🙂

You can book a barrel here https://www.melnsils.lv/ 

[zombify_post]


Like it? Share with your friends!

0

Comments

Comments

en_USEnglish