Ką aplankyti Druskininkų apylinkėse?

Ką aplankyti Druskininkų apylinkėse?


Ką aplankyti Druskininkų apylinkėse?

  Grūto parkas

  Ekspozicija skirta tam, kad Lietuvos žmonės, į šalį atvykstantys svečiai, taip pat ir ateities kartos turėtų galimybę pamatyti apnuogintą sovietinę ideologiją, daugelį dešimtmečių slėgusią ir žeidusią mūsų tautos dvasią.

Gruto parkasGrūto parkas

  Grūto parkas –  Grūto kaime, netoli Druskininkų esantis parkas, kuriame įrengta socialistinio realizmo dvasia sukurtų tarybinio laikotarpio veikėjų skulptūrų ekspozicija. Jis atidarytas 2001 m. balandžio 1 d.. Parkas įkurtas Dzūkijos nacionalinio parko pelkėse. Lietuvai 1990 m. atgavus nepriklausomybę, čia buvo perkelta dauguma iki tol reikšmingose vietose stovėjusių skulptūrų. Dviejų kilometrų ilgio ekspozicijoje išdėstyti 1989–1991 m. demontuoti 46 autorių 86 sovietmečio paminklai, atvežti iš Lietuvos miestų ir miestelių.

Grūto parkasGrūto parkas

  Labai populiarūs turistų grupių ir kolektyvų užsakymu organizuojami renginiai su „atgijusiais“  sovietinio laikotarpio veikėjais ir personažais: Leninu, Stalinu, pionieriais, partizanais, CK sekretoriais ir kt. Susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime specialų pasiūlymą Jūsų šventei.

Grūto parkasGrūto parkasGrūto parkasGrūto parkas   Grūto parkas – tai gyva dokumentika, pasakojanti, kaip rafinuotai karinėmis, politinėmis, ideologinėmis, meninėmis ir kitomis priemonėmis buvo vykdoma sovietinė politika, slepiami nusikaltimai, išaukštinami nusikaltimų vykdytojai.

Grūto parkasGrūto parkas  Bilietų kainos į Grūto parką : http://grutoparkas.lt/kainos/ 

[zombify_post]


Like it? Share with your friends!

0

Komentarai

komentarai

lt_LTLietuvių kalba