Ką kelionėje aplankyti Latvijoje? Netradicinis poilsis prie jūros

Ką kelionėje aplankyti Latvijoje? Taigi kraunamies lagaminus, girdom savo žirgą ir važiuojam į Latviją.


  Tikriausiai visko mačiusiam keliautojui iškyla klausimas nu ką gi kelionėje gali pamatyti Latvijoje? Taigi kraunamies lagaminus, girdom savo žirgą ir keliaujam į Latviją. Kryptis Melnsils miestelis, Latvijoje, visai šalia Kolkos rago.

  Tikriausiai daugeliui iškils klausimas, nu ką gi galima pamatyti kažkokiame Latvijos kaime. Tiesa pamatyti apart Rygos įlankos ir Kolkos rago tikrai nėra ko. Bet galima pagyventi „bačkoje” :). Kam atsibodo viežbučiai kur viskas įskaičiuota, tikrai bus geras laiko praleidimas. Pasiimkite maisto, gėrimų, degtukų ir į kelionę. Malkų maisto ruošimui bus galima nusipirkti vietoje, didžiulis krepšys kainuoja 3 eurus. Tik atminkite, kad gyvensite be elektros, be dujų ir kitų būtinų civilizacijos išradimų. Gyvensite statinės pavidalo namuke ant jūros kranto. Maistą teks gamintis ant laužo, arbatą ar kavą taip pat virsitės ant laužo. Nu jei baigsis kantrybė tai kavos galėsite užsiplikyti registratūroje, o pavalgyti šalia esančioje kavinėje, beje alus kavinėje kainuoja 5 eurus. Bet jei tikitės, kad tai pigiai kainuos, labai klystate. Mes važiavome dviese, bet nuomavėmės keturvietę statinę, tai viena naktis kainavo 65 eurus.

Kai atsibodo šašlykai ir keptos dešrelės, nutarėme paragauti tradicinio latvių patiekalo, pupelių su mėsa. Nemeluosiu, tikrai gardu buvo 🙂

Statinaitę užsirezervuoti galite čia https://www.melnsils.lv/ 

[zombify_post]


Like it? Share with your friends!

0

Komentarai

komentarai

lt_LTLietuvių kalba