Kadagių slėnis – Kauno rajone

Aplankyti Kadagių slėnį verta ne tik įsimylėjusioms porelėms, norinčioms romantiškai praleisti laiką


   Aplankyti Kadagių slėnį verta ne tik įsimylėjusioms porelėms, norinčioms romantiškai praleisti laiką, bet ir šeimoms su vaikais ar senjorams, kadangi Kadagių kvapas suteikia žvalumo, aktyvina kraujotaką. Kaip žinia kadagiai yra vieninteliai Lietuvos augalai, išskiriantys tiek gausiai dezinfekuojamųjų ir gydomųjų medžiagų.

Kadagių slėnisKadagių slėnis   Kadagių slėnio pažintinis takas yra vienas gražiausių pažintinių takų Kauno rajone, galbūt ir visoje Lietuvoje, kurį privalo aplankyti ir pamatyti kiekvienas kaunietis ir keliaujantis po Lietuvą. Kadagių slėnis priklauso Kauno marių regioniniam parkui ir užima apie 5 hektarus. Jis yra šalia Arlaviškių gyvenvietės.
Kadagių slėnisKadagių slėnis   Kadagių slėnis yra savaiminės kilmės kadagiais apaugęs Kauno marių šlaitas, kuris randasi šalia vienos gražiausių Nemuno slėnio atodangų. Visas pažintinis takas yra 1,3 km ilgio. Dalis tako yra nuklota lentomis su atitvarais, o už jo prasideda įprastas miško takelis. Pažintinio tako pabaigoje galima nusileisti iki Kauno marių kranto, kur yra lieptelis.

Kauno mariosKauno marios prie Kadagių slėnio   Kur yra Kadagių slėnis. Arlaviškių kadagynas auga kairiajame Kauno marių krante, prie Arlaviškių gyvenvietės (Taurakiemio sen.). Nuo Kauno reikia važiuoti Piliuonos kryptimi, keliu Kaunas – Pakuonis, iki Viršužiglio, jame sukti į dešinę link Arlaviškių. Pavažiavus apie 1 km išvysite medinę rodyklę į Kadagių slėnį. Arba pasinaudoti navigacija ir paspausti nuorodą. Stovėjimo aikštelė 54°48’53. 24°10’45.,   https://maps.app.goo.gl/HofiihRDo412Pq739 

Kadagių slėnisVaizdas nuo Kadagių slėnio

[zombify_post]


Like it? Share with your friends!

0

Komentarai

komentarai

lt_LTLietuvių kalba