Keliaujame į Lenkiją ,kur pastatyti aukščiausi pasaulyje mediniai amerikietiški kalneliai

Taigi kraunamies lagaminus, girdom savo žirgą ir važiuojam į Lenkiją. Keliaujame į Lenkiją ,kur pastatyti aukščiausi pasaulyje mediniai amerikietiški kalneliai.


„Energylandia“ nuotr. / „Energylandia“ mediniai amerikietiški kalneliai

  Kaip skelbia portalas https://energylandia.pl/ tai yra patys aukščiausi pasaulyje mediniai amerikietiški kalneliai. Pradžiai statistikos amerikietiški kalneliai yra 63,8 m aukščio, 90 laipsnių nuolydis krintant, 3 inversijos, vagono greitis maks. 121 km / val., kelionės laikas – 1 minutė ir 50 sekundžių. Skaičiai tikrai įspudingi. Bilietūs galite užsisakyti minėtame lenkų portale. Partalas yra daugiakalbis, tai galima pasirinkti anglų ar rusų kalbą. Atrakcionu galėsite naudotis jei jūsų ūgis yra didesnis nei 140 cm ir neaukštesnis nei 195cm, užuojauta Valančiūnui :). Amerikietiškų kalnelių adresas yra ENERGYLANDIA, al. 3 maja 2, 32-640 Zator, woj. Małopolskie. Atrakcionų parkas nuo Lietuvos sienos yra nutolęs apie 700 km, kelionė užtruks apie 8-9 valandas.

Bilietų kaina į ENERGYLANDIA suaugusiam kainuoja 129 zlotus, tai būtu apie 30 eurų. Nusipirkę bilietą galėsite prabūti jame visą dieną. Atrakcionų parke veikia net 57 atrakcionai, tad užsiėmimų ras ir patys mažiausieji. 

  Drakonų tematikos atrakciono statybos truko 11 mėnesių, o mediena buvo atsigabenta iš Džordžijos valstijos JAV. Ten įsigyta ypač tvirtos geltonosios pušies, kuri yra itin atspari aplinkos poveikiui. Iš viso statyboms buvo sunaudota 737 tonos medienos. Nors struktūra primena senovinį statinį, kūrėjai patikina – atrakcionai yra pastatyti naudojant pažangiausias technologijas ir yra saugūs. Šie kalneliai yra hibridinis modelis – pati struktūra yra medinė, tačiau bėgiai – metaliniai, kaip ir nemažai kitų saugumą užtikrinančių detalių.

Zadra„Energylandia“ nuotr. / „Energylandia“ mediniai amerikietiški kalneliai

[zombify_post]


Like it? Share with your friends!

0

Komentarai

komentarai

lt_LTLietuvių kalba